Meist

Kogu meie olemus on meie mõtete tulemus /Buddha

Tere, minu nimi on Anti.

Olen sündinud 1968 aastal Lõvi tähtkujus.  Üles kasvanud kaunis Lõuna-Eestis. Mul on kaks imelist last: tütar ja poeg. 

Elu on pidev muutumine, mida on huvitav vaadelda. Muutuste keerisesse sattumine on juba suurem väljakutse. Need väljakutsed on edasiviivad jõud, mis panevad üha rohkem mõtisklema elu olemuse üle ning vaatama sügavamalt iseendasse. Iseendaga tegelemine on kandnud mind läbi metafüüsika, jooga ja tantra massaazi praktikateni. Minu sügavaim rahulolu tekib, kui olen saanud kellegile pakkuda midagi, mis teeb tema hetke paremaks, ilusamaks, rõõmsamaks ja rahulolevamaks.
Olen spetsialiseerunud Tantra massaažile ja see on viinud mind mõistmisele, et läbi massaazi on võimalik aidata inimesi vabanema paljudest allasurutud emotsioonidest. Nagu elus ikka, üks kogemus viib teiseni, üks taipamine toetab uut, uus energia toidab uudishimu. Läbi nende imeliste kogemuste teostan ka MER (lihassidekoe energeetiline vabastamine) massaazi, refleksoloogiat ja Hawaii Lomi Lomi Nui massaazi. Samuti viin läbi biodünaamilist hingamist.

Võta minuga ühendust:
anti@tantralotus.ee
+372 5550 3624


Tere, mina olen Tiia.

Mul on majanduslik haridus ja oma erialalt olen raamatupidaja , kes on 17 aastat tegutsenud väikeettevõtjana pakkudes raamatupidamisteenust. Ärimaailm nii ettevõtjana ,kui ka nähes ettevõtjate telgitaguseid ja ettevõtete hingeelu , on mind viinud suurde segadusse minu sisemaailmas. Me oleme kõik alustanud suure kirega midagi looma, teostama, olnud pühendunud, sihikindlad, vastamisi seisnud väljakutsetega, alistumistega ja võitudega. Töötanud 24/7 nagu orav rattas, märgates ühel hetkel, et kadunud on nauding, elurõõm, hingest rahulolu. Me oleme ise suutnud ennast muuta õnnetuteks. Kas ka Sinul on selliseid märkamisi-taipamisi? Sellel momendil peatasin mina oma aja, et vaadata endale otsa. Tekkisid küsimused, kes ma tegelikult olen ja mida ma tegelikult tahan oma elust. Algasid huvitavad otsingud ja rännakud. Ning juhtuma hakkasid imed. Astudes joogasaali, avastasin ,et see on just see, kus ma tunnen ennast täielikus rahus iseendaga. Jooga on elustiil, mis aja jooksul sai minuga üheks. Lisandusid erinevad kursused enesearengus, huvitavad holistilised treeningud, rännakud Aasiasse ja iseendasse. Üha rohkem kasvas huvi erinevate kehatööde vastu, suurimaks kireks sai Hawaii Lomi Lomi Nui massaaz. Seda müstilist massaazi, mida nimetatakse ka „Armastuse vool kätes“ hakkasin ma momendist armastama. See massaaz on minu jaoks püha, jumalik, ilus ja enneolematult puhas. See ei ole ainult massaaz, see on tants, eluenergia loomine, armastus.

Kui soovid seda kogeda, võta minuga ühendust:
info@tantralotus.ee
+372 5690 9599


Kirjuta meile:

Email again: