Meie teenused

Tantristlik Yoni Massaaž: Massaaž algab kogu keha pingetest vabastamisega ja aktiveeritakse energiakanalite (nadi) töö. Seejärel tõstetakse keha tundlikkust läbi õrna puudutuse ja masseeritakse Yonit erinevate tehnikatega nii väljast, kui seest. See on imeline kogemus, mida peaks tunda saama iga naine.

MER massaaž: MER on lühend inglisekeelsest nimetusest myofacial energetic release, mis tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist. MER kehatöö on edasiarendus Osho tasakaalustavast massaažist.

Hawaii Lomi Lomi Nui massaaž:  Sügavalt lõõgastav Lomi Lomi massaaž tuli meile Hawaii saarte iidsetest templitest. Massaažis kasutatakse käsivarte ja käte rütmilisi liigutusi. Käte liikumised kehal on pikad ja voolavad. Massaaži tehakse rohke soojendatud õliga kogu kehale, mõjutades kõiki meridiaane ja venitustega ka kõiki liigeseid.

Refleksoloogia:  Refleksoloogia ehk tsooniteraapia on lõdvestusteraapia mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisunditest jalatalla pinnale kindlatesse tsoonidesse.

Biodünaamiline hingamine:
Biodünaamiline hingamine ja trauma vabastamine on kehapsühhoteraapia meetod, mis aitab kehal salvestatut vabastada, kasutades selleks spetsiaalseid harjutusi, ekstaatilist tantsu, sügavat ühendatud hingamist, TRE-d (trauma vabastamise harjutusi), kehatööd, puudutusi ja punktimassaaži.

Loe täpsemalt, klikkides teenuse nimele!