Lomi Lomi Nui massaaž

Hawaii Lomi Lomi Nui massaaz ehk "Armastuse vool kätes"
Lomi Lomi Nui on Hawaii traditsiooniline massaaž, mida praktiseerisid kohalikud šamaanid ehk kahunad templites üleminekuriitustel uude eluetappi siirdumisel või enne tähtsaid sündmusi. Rituaal võis kesta päevi, selle eesmärgiks oli täielikult tasakaalustada kõik inimese aspektid ning luua tema olemuses harmoonia ja voolamine. Lomi lomi on palju enamat kui lihtsalt massaaž – see on meditatsioon, tervendus ja tingimusteta armastuse jagamine. Eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame; kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled. Kasutatakse intuitsiooni, hingamist, rütmi, kohalolu ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Massaaži alguses tehakse alati taotlus spetsiaalselt inimese tervendamiseks ja tema tervise heaks. Käsi, küünarnukke ja küünarvarsi kasutatakse dünaamiliste, sügavate, pikkade liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja voolamist. Massaaži ajal kasutatakse soojendatud õli, mis aitab kehal veel sügavamalt lõdvestuda ja emotsianaalselt rahuneda. intiimseid kehaosi varjab sarong (suur õhuke rätik).

Massaaži tulemusel toimub organismi taastumine füüsilisel, emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Paranenud vereringe, liigeste liikuvuse ja lihaste lõdvestumise tulemusel vabanetakse pingetest, vanadest emotsioonidest ja blokeeringutest. Massaaž paneb kehas energia vabalt voolama, keha iseennast tervendama ning inimene tunneb end täidetuna armastusega.
Peale massaaži on soovitav õli kehalt pehme rätikuga ära pühkida, mitte pesta. Seetõttu võiks massaaži tulles panna selga pesu ja riided, mis võivad ka pisut õliseks saada. Õliseks saavad ka juuksed ja nägu. Soovitav on 1,5h enne seansile tulekut mitte süüa ning peale seanssi juua rohkelt puhast (mineraal)vett, et väljutada vabanenud jääkaineid.

Massaaz kestab 1,5h, kuid varuda tuleks 2h.
Massazi maksumus: 55€


Kui soovite eriti sügavalt lõõgastuda, siis soovitame neljal käel, massaazi teevad 2 massööri korraga (naine ja mees), Lomi Lomi nui massaazi. Maksumus 80€