Tantra massaaž

Kui naine suudaks mäletada, et ta on jumalik ja kõik tema ümber ja tema sees on jumalik, siis oleks temaga kõik jumalikult hästi.

/Yogi Bhajan/

Tantra massaaž naistele on keha tundlikkuse tõstmine läbi teadliku puudutuste, mille viimaseks osaks on Yoni (sanskriti keeles vagiina) massaaž, läbi mille saab naine kogeda erinevaid orgasme. Yoni massaaž aitab avada naisel naiselikkust ja seksuaalsust.

Samuti on naistel võimalik kogeda kogu keha läbivaid orgasme. Tantra massaaž aitab avada naise keha, milles peitub palju müstilisi ja imelisi kogemusi. Massaaž kestab umbes 1,5 tundi, kus lõdvestatakse kogu keha, seejärel tõstetakse keha tundlikkust läbi puudutuste ja masseeritakse Yonit erinevate tehnikatega väljast. See on imeline kogemus, mida peaks tunda saama iga naine.

Yoni massaaž aitab avada G-punkti ja teiste vagiina siseseintel asuvate erogeensete piirkondade (A-punkt, U-punkt, emakakael) tundlikkust. Läbi nende mõjutamise saab naine kogeda kõige imelisemaid orgasme mitmeid kordi järjest.

Yoni massaažiga on võimalik kogeda naiste ejakulatsiooni ehk Kalas avanemist, mis on naise keha üks müstilistest võimetest. Tavaelus kogevad seda vaid vähesed naised, kuid läbi Yoni massaaži on see võimalus peaaegu kõigil.  

Esimest korda massaaži tulles tuleks arvestada ka konsultatsiooniga. Konsultatsioon võib kesta kuni 1h, sõltuvalt Sinu vajadustest. Esimese massaaži seansi kestvuseks koos 30 min – 1 tund konsultatsiooniga on 2,5-3 tundi. Kui Sa soovid pikemat konsultatsiooni, siis palun arvesta sellega. Konsultatsiooni käigus saame vestelda ja õpime teineteist tundma. Räägime täpsemalt millised on Sinu vajadused ja millega saan Sulle kasulik olla. Võtan alati arvesse milline on Sinu mugavustsoon ja proovin leida Sulle parima lahenduse.                                                            

Tantra yoni massaaž ei ole seksuaalteenus. See ei sisalda seksuaalakti. Terapeut on riides ning kasutab massaažiks ainult käsi.